Náš tým

Poznejte nás blíže

1. Jakub Kořínek

Zakládající partner a makléř

Jsem člověk, který vyznává křesťanské hodnoty. Miluji pravdomluvnost, pokoru, spravedlnost a férové jednání. Snažím se při každém setkání ujistit, že jsem odvedl to nejlepší, co se v danou chvíli dalo a při každém prodeji bojuji za své klienty tak, abych měl v každém okamžiku čisté svědomí. Protože tento přístup přináší hodně zakázek, jsem občas zahlcen, stal jsem se i hlavním inovátorem a propagátorem moderních technologií a postupů. Šetří totiž čas a vydělávají peníze našim klientům.

Náš obor totiž není jen obchod, je to především služba a řemeslo, které, když se dělá dobře, přináší užitek všem stranám.

2. Josef Muzikář

Zakládající partner a makléř

Celý svůj život jsem obklopen lidmi a nemovitostmi a každý člověk, i každý dům jsou pro mě inspirací. Takže uvědomění si, že jejich úspěšným propojováním se můžu učit, živit a dokonce to samé pomáhat předat dalším kolegům, kteří to mají s klienty a nemovitostmi stejně, tak to pro mne je a věřím, že i nadále bude velkým vítězstvím, které mne naplňuje velkou radostí, odpovědností a vděčností.

3. Michal

makléř

Když mám pocit, že už nic nezabírá,  jdu se podívat, jak kameník tepe kladivem do balvanu, jak do něj uhodí snad stokrát, aniž by na něm spatřil jedinou puklinu.  Ovšem po sto prvním úderu se balvan rozlomí v půli a já vím, že to nezpůsobil onen poslední úder,  nýbrž všechny předchozí.

4. Ondřej Chaloupek

makléř

Po konci v profesionální kariéře hokejisty jsem hledal směr, kterým se budu dále ubírat a kde budu moci uplatnit moji energii, cílevědomost, tah na branku a neustálou chuť a vytrvalost se zlepšovat. V realitách jsem svůj směr našel. Každodenní setkávání se s novými lidmi, kteří jsou mi nekonečnou inspirací, neustálé přemýšlení, jak posunout mnou poskytovaný servis na vyšší úroveň a být tak každým dnem lepší, mě neskutečně baví. Do každého obchodu dávám to nejlepší tak, aby zákazníci nemuseli řešit odborné záležitosti a to jak je o ně postaráno bylo nad jejich očekávání. Snažím se o maximální péči a využívání těch nejmodernějších nástrojů k prodeji, aby klienti a jejich nemovitost dostali službu, kterou si zaslouží. Jsem zde pro Vás.

Kontakt

Napište nám zprávu