Detail makléře

Jakub Kořínek

Lidsky, férově a odborně. Na to se u mně můžete spolehnout.

Kdo jsem

Jsem člověk, který vyznává křesťanské hodnoty. Miluji pravdomluvnost, pokoru, spravedlnost a férové jednání. Snažím se při každém setkání ujistit, že jsem odvedl to nejlepší, co se v danou chvíli dalo a při každém prodeji bojuji za své klienty tak, abych měl v každém okamžiku čisté svědomí. Protože tento přístup zachraňuje klientům spoustu peněz, přináší také hodně zakázek. Jsem tak sice občas zahlcen, ale každý den se ujišťuji, že své klienty nenechám ve štychu. Kromě toho mám také úžasnou manželku, která mě nenechá usnout na vavřínech a je pro mě každodenní inspirací a jsem jeden ze dvou zakladatelů skupiny Apres reality.

Let zkušeností
0
Prodaných nemovitostí
0
Spokojených klientů
0 +

Jak pracuji

Svůj obor vidím jako službu a řemeslo. Řemeslo, které je složeno z několika oborů. Dominují mu marketing, prodej, právo, stavebnictví, ale také psychologie, administrativa a ekonomie. 

Když najdete člověka, který všechno tohle zvládá, stačí už jen poslední kapka do skládačky: Aby mu na Vás záleželo, dal Vaši situaci dostatečnou pozornost a čas, a abyste se na něj mohli spolehnout. A přesně proto jsem tu.

Úvodní
konzultace zdarma

Dříve než se rozhodnete prodávat, zvu Vás na kávu a konzultaci zdarma.

Najdu nejlepší poměr cena/výkon

Společně vytvoříme takový plán, aby se Vám spolupráce se mnou maximálně vyplatila.

Záruka
spokojenosti

Když nesplním co slíbím, nebudu vás stát ani korunu!

Můj příběh

K realitám jsem se dostal zhruba v roce 2013. Pracoval jsem v jedné realitní kanceláři, kde jsem měl na starosti marketing a přípravu smluvní dokumentace. Poslouchal příběhy, jaké to je být realitním makléřem doopravdy a co všechno realitní makléři dělají, aby vydělali peníze na úkor zákazníka jako nějací obchodníci z Wall street. 

Už před maturitou v roce 2009 jsem ale chtěl být jednou obchodníkem – ne tím z Wall street, který vydělává spoustu peněz, ale nechcete, aby Vám zavolal. Chtěl jsem být takovým, který bude lidem dávat něco navíc. Takovým, kterých moc není. 

To není slučitelné s mými křesťanskými hodnotami, a tak jsem si myslel, že se obchodníkem nikdy nestanu a dále jsem se profesně věnoval marketingu a také správě nemovitostí.

V roce 2015 jsem však měl několik osobních zkušeností s realitními makléři, většinou negativních, ale také pár pozitivních a uvědomil si, že tuto práci půjde dělat i tak, aby na sebe člověk mohl být hrdý a klienti mu děkovali.

Začal jsem spolupracovat s kvalitními dodavateli, profesionály a právníky a díky tomu mohu být nezávislý a efektivní.

Práce realitního makléře mě od té doby skutečně baví a snažím se ji odvádět s nejlepším poměrem cena/výkon.

Mám k dispozici ty nejlepší technologie a vy sami si rozhodnete, jak vysokou provizi mi chcete dát. Já ji pak využiji na nejlepší možnou propagaci, protože investuji do Vás a ne do odvádění peněz do realitních kanceláří.

Od té doby se každou prodanou zakázkou učím něco nového a nacházím nové cesty, jak dělat svou práci ještě lépe. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat a proto každým rokem minimálně zdvojnásobuji počet prodaných nemovitostí a spokojených klientů. 

Reference

Mnou prodané nemovitosti

Dispozice: 5+1

Lokalita: Nučice - Praha Východ

Prodáno za: 8290000

Tento dům, jako stvořený pro celou rodinu, jen 15 minut od Říčan, prošel kompletní rekonstrukcí obytného patra i veškerých rozvodů a najdete v něm opravdu velkou spoustu prostoru pro celou rodinu s několika dětmi. Pokud by Vám nestačila současná dispozice 5+1 se dvěma koupelnami, garáží, dílnou a posilovnou, můžete bez problémů v horním patře dostavět třeba další 4 pokoje. Dům je také na konci slepé ulice, takže máte zajištěné pohodové bydlení v klidné obci ležící zhruba 5 minut od Kostelce nad Černými lesy nebo 15 minut do Říčan.
Velký rodinný dům za skvělou cenu

Dispozice: 4kk

Lokalita: Svatý Mikuláš

Prodáno za: 7 699 000 Kč

Novostavba s energetickou náročností ve třídě „B“, za kterou budete v dnešní době rozhodně rádi.
Novostavba rodinného domu Svatý Mikuláš

Dispozice: 4kk

Lokalita: Brandýs nad Labem

Prodáno za: 9 399 000 Kč

Byt 4kk do kterého se vejde celá rodina. Dvě toalety, tři balkóny, garážové stání, uzavřený park s lavičkami, altánem, dětskými hřišti, trampolínou a skluzavkou jen pro rezidenty domy, to jen tak nějaký byt nemá.
Byt Brandýs nad Labem

Dispozice: 152, pozemek 376 m2

Lokalita: Zruč nad Sázavou

Prodáno za: 5 099 000 Kč

Dům s pár kroky od zámku, po rozsáhlé rekonstrukci.
Rodinný dům Zruč nad Sázavou

Dispozice: 242 m2, pozemek 606 m2

Lokalita: Poděbrady - Velké Zboží

Prodáno za: 9 777 000 Kč

Pohodové bydlení s dostupností Prahy.
Rodinný dům Poděbrady

Dispozice: 269 m2, pozemek 784 m2

Lokalita: Nučice

Prostorný dům na konci slepé ulice s pergolou.
Rodinný dům v Nučicích

Kontakt

Napište mi zprávu

Sociální sítě