O nás

Kdo jsme a jak jsme vznikli

Jak jsme začínali

Nejsme "garážovka"

Nejsme úplně typická “garážová” firma. Jsme spíše firma “školní” nebo “stadionová”. To proto, že nás vzájemně pojí to, že jsme buď spolužáci ze školních lavic nebo spoluhráči z ledního hokeje. Důkazem toho, že obchod, vzdělání a sport jsou pevně součásti DNA naší firmy je, že nezávisle na sobě, jsme už ve škole tyto disciplíny propojovali již od dětských let – nákup/prodej svačin, kartiček hokejistů, vzdělávacích knih, e-reklamy spolužákům a někdy i kantorům. 

Obchody rostly a tak ve 4. ročníku střední školy, už to minimálně u zakladatelů Jakuba a Pepy vyžadovalo zřízení živnostenských oprávnění. Po střední škole dále zůstali kluci a zároveň zakladatelé firmy dobrými kamarády. Jejich pracovní a podnikatelské cesty se na nějaký čas rozdělily, aby jeden získal zkušenosti ve světě internetového vzdělávání a obchodování a druhý ve světě správy a prodeje nemovitostí. Po těchto zkušenostech bylo založení realitní kanceláře vlastně jasnou volbou a propojením světa vzdělání, moderních technologií, obchodu a nemovitostí.

Jak se rozrůstáme..

Jací jsme a kam směřujeme

Jsou firmy, které přijímají jako makléře ve velkém kohokoliv a vědí, že ti nejlepší se vyberou mezi kvantem ostatních “sami”. Náš přístup je jiný. Dlouho přemýšlíme, koho přijmeme, když nás někdo osloví, že by u nás chtěl působit. Přemýšlíme o tom, jestli jsme my  pro něj nebo pro ni ta vhodná společnost a jestli je on/ona vhodným člověkem pro nás. Protože každému, koho přijmeme chceme dát to nejlepší, co jsme se doposud naučili. Tím nejlepším myslíme: odbornost, obchodní zkušenosti a celkové podmínky, jak uspět a naplnit cíle, které chce dosáhnout a kým se chce stát. 

Zároveň se snažíme dávat dostatečnou volnost a příležitost k realizaci nápadů našich kolegů, protože nikdy nevíme, co a jak posune v životě dál nás a všechny jejich spolupracovníky. Posouzení, jestli je tento způsob v lepší nebo horší, necháme na každém z Vás, ale známkou správnosti pro nás je, že naší kolegové s námi spolupracují dlouhodobě a neodcházejí ke konkurenci. Motorem a hybnou energií firmy je, že všichni rostou jak lidsky tak ekonomicky a z toho jsme všichni šťastní a dává nám to sílu do zdolávání dalších výzev.

Kontakt

Napište nám zprávu