Aktuální nabídka

Stavební pozemky na míru a Statek Hostovlice

Lokalita

Hostovlice - 10 minut za Čáslaví

Dispozice domu

5+1

8 150 m2 pozemku

Dovoluji si Vám nabídnout zrenovovaný dům se šesti stavebními pozemky v obci Hostovlice. Koupit můžete vše najednou a nebo si jen vybrat část, kterou potřebujete. 

Dům nabízí dispozici 5+1 má za sebou opravdu dlouhou historii a nedávno byl téměř kompletně zrenovovaný z vnějšku a má hotové také rozvody elektřiny, vody, topení a vyměněná okna i novou místnost s toaletou.

Na Vás bude už jen dodělat podlahy, vymalovat a dům vybavit.

A pokud by Vám prostor nestačil, můžete ho rozšířit klidně o další bytovou jednotku ve velké dvoupatrové stodole, navazující na obytnou část domu.

Praktická bude jistě i garáž na pozemku.

Vytápění je řešeno plynovým kotlem a krbem.

K domu už je napojena obecní voda a nová kanalizace je přivedena na pozemek, kde je v tuto chvíli jímka a nebude těžké odpady propojit.

Velkou výhodou je i půda, která je ve skvělém stavu a nabízí možnosti dalšího rozšíření a 1635m² pozemku, obklopeného starou zdí, která Vám bude zaručovat příjemné soukromí. Pokud by Vám snad tak velký pozemek nestačil, je na prodej i dalších 6715m² pozemků za domem, které jsou také určeny ke stavbě.
Koupi tohoto areálu tak můžete pojmout i jako velmi zajímavou investici,
protože samotné stavení pozemky mají sami o sobě hodnotu zhruba 9 milionů.

Obec je vybavena Koloniálem, obecním úřadem s poštou a místní hostinec hledá právě nového provozovatele. V obci působí několik místních spolků, které pořádají různé sportovní či kulturní akce, jenž svým významem přesahují rámec obce. Český svaz chovatelů pořádá zimní výstavu králíků a holubů, Tělovýchovná jednota je mimo jiné pořadatelem tradičního maškarního průvodu, Sdružení dobrovolných hasičů pořádá mimo jiné každoroční stavění máje. Rovněž členové Mysliveckého spolku, kteří pečují o krajinu kolem Hostovlic a Hostovlické ženy jsou velmi aktivní ve své činnosti.

Volný čas mohou děti, ale i jejich rodiče trávit na dětském hřišti, kde kromě herních prvků je i asfaltové hřiště s basketbalovým košem. Pro příznivce kulatého míče se u Panského rybníka nachází fotbalové hřiště.

Pokud máte rádi domy s atmosférou a potřebujete hodně prostoru a klidu, tato nabídka je jako stvořená pro Vás.

S hypotečním úvěrem Vám také rádi pomůžeme, neváhejte mě kontaktovat.