Aktuální nabídka

Luxusně zrekonstruovaný byt V Kutné Hoře

Lokalita

Kutná Hora - Šipší

Dispozice bytu

2+1

Dovoluji si vám nabídnout prodej dokonale zrekonstruovaného bytu o dispozici 2+1 o celkové rozloze 52 m2 v Kutné Hoře na sídlišti Šipší.

Tento byt ve 2. patře je jako dělaný pro jednotlivce nebo pár, který chce bydlet ve stylovém bytě, který je domyšlený do posledního detailu, je vybaven kvalitními spotřebiči a na živo působí ještě příjemněji, než na fotkách.

Bytový dům je také po celkové rekonstrukci, má novou střechu, zateplení, plastová okna, vchod i vnitřní rozvody a nachází se v příjemné části Kutné Hory, jen pár desítek metrů od hřiště, parku, autobusové zastávky, školky nebo základní školy Jana Palacha.

V okolí pak najdete ještě spoustu obchodů, restaurace, zmrzlinu nebo příjemnou cestu do lesa na Kaňku.

Kutná Hora je vám jistě známá, ale pokud ne, vězte, že bydlení v tomto okresním městě zařazeném mezi památky UNESCO je opravdu příjemné. Příjemná je i dojezdová vzdálenost necelou hodinu do Prahy, ale je zde i velká poptávka po nájemním bydlení, takže můžete byt využít třeba jako investici.

Pokud budete potřebovat více informací nebo budete chtít rovnou domluvit návštěvu bytu, neváhejte mě kontaktovat.

S hypotečním úvěrem vám také rádi pomůžeme.

Cena 3 347 000 včetně provize.

Nadpis

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.