Aktuální nabídka

Dva domy v jednom Dobřichovice

Lokalita

Dobřichovice - Praha Západ

Dispozice domu

Velký dům 4+1 Menší dům 2+kk

Cena

20 990 000,- Kč

Dovoluji si Vám nabídnout atypický dům v jedné z nejlepších lokalit v Česku.

Dům je atypický zejména proto, že kromě dvoupatrového domu s podlahovou plochou 149 m2 (když nepočítáme sklep, terasu a garáž), je na pozemku ještě novostavba o užitné ploše 68m2 a dispozici 2+kk s přípravou na zimní zahradu.

Toto uspořádání Vám dá skvělé možnosti pro bydlení celé rodiny, starání se o starší rodiče a nebo domu pro Vaše starší děti. Samozřejmě se nabízí také jeden z domů pronajmout a vylepšit si měsíční rozpočet nebo využívat na podnikání.

Velký dům má v tuto chvíli dispozici 4+1 se dvěma koupelnami a toaletami, ale bez problémů můžete 2 místnosti třeba rozdělit napůl a vznikne pohodlné 6+1 nebo dodělat jednu kuchyň a dům rozdělit na 2 samostatné bytové jednotky.

Domy jsou napojené na plyn, který využívají na vytápění, na obecní vodu, studnu i na kanalizaci. Výhodou je i podružné měření, které Vám usnadní rozpočítat spotřebu na oba domy zvlášť.

Okolí Dobřichovic jistě znáte, a tak víte, že se jedná o jedno z nejlepších míst k životu poblíž Prahy. Navíc tyto dva domy leží jen jednu ulici od centra obce a tak budete mít doslova pár minut chůze restaurace, kavárny, úřady nebo také vlakovou zastávku, ze které je fantastická dostupnost vlakem na Smíchov (22 minut) nebo hlavní nádraží.

Pokud hledáte praktický dům na skvělém místě, neváhejte mě kontaktovat.

S hypotečním úvěrem Vám také rádi pomůžeme.