Aktuální nabídka

Dům za 1,5 milionu Močovice

Galerie

Lokalita

Močovice u Kutné Hory

Dispozice domu

2+kk s možností rozšíření

Hledáte bydlení za fér cenu, v klidné atmosféře obce s hezkou přírodou a krásným výhledem a chcete být zároveň 10 minut od krajského města? Pokud si k tomu chcete zařídit dům podle sebe, tak nehledejte dál, tato nabídka je pro vás jako stvořená.

Velkou výhodou je také ideální situace připravená na dotaci až 1 milionu Korun od státu na rekonstrukci v dotačním programu „Oprav dům po babičce“.

Dům z roku 1920 je sice určen ke kompletní rekonstrukci, ale má v dobrém stavu jak střechu, tak celou konstrukci, která je stavěná z poctivých plných cihel, které se v obci přímo pálily. Je částečně podsklepen a disponuje hezkou půdou. Zároveň se přímo nabízí možnost využití projektu, který dům rozšíří do L a je již zkonzultován s katastrálním úřadem i se sousedy, kteří se těší na nové sousedy.

Jistě oceníte i jeho napojení na obecní vodu, kanalizaci a elektřinu a také svou vlastní studnu a jímku. Majitel Vám přenechá i bazén o velikosti 14 kubíků.

Pozemek se nachází v závětří a nabízí krásný výhled do přírody i vesnici. Jeho součástí jsou 2 přístřešky a chlívek. V tuto chvíli má celkem 1202m². Pokud vám však bude stačit menší pozemek o velikosti 335m2, můžete mít dům za cenu 1 500 000,-

Močovice se nacházejí jen 3 km od Čáslavi a 7 km od Kutné Hory, kde najdete veškerou občanskou vybavenost, ale i jako samotné toho hodně nabízí – například potraviny, školku, doktora, dvě dětská hřiště, tenisové kurty, klubovnu kadeřnici, klubové cvičení, místní hospodu atd.

Velkým bonusem jsou i 2 autobusové linky do Čáslavi a Kutné Hory, které Vám zpříjemní bydlení, pokud nechcete jet autem.

Pokud hledáte dům pro sebe, svoji rodinu, nebo na investici rádi Vás přivítáme na prohlídce.